Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Frames / Ram 5522026



*

nr 552 2026


Ram

Lenght: ()


1800-tal, Innermått 51x38


Estimate:

700

Sold:

SEK 850

Auction date:

Monday November 17 2008
at 18:57:30


  • Bid history
Time Bidder Bid
16/11 15:58:01 1      800 kr
17/11 13:22:39 2      hidden*


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ram ramar




Ladda ner broschyr